Camera360

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Camera360 Sight

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Camera360 Sight Windows Phone 8 mobil cihazlar için en iyi kamera, fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt verme uygulaması olarak görülüyor. Fotoğrafları düzenlemek ve yönetmek için en iyi Windows Phone uygulamaları arasındadır.

Mobil cihazınızda fotoğraf çekmek, fotoğrafları düzenlemek, filtreler uygulamak, efektler vermek için yardımcı muhteşem bir uygulamadır. Camera360 Sight farklı kamera modları sunmaktadır; inanılmaz odaklama sistemi, otomatik odaklama, manuel odaklama, mikro odaklama ve manuel pozlama.

Fotoğraf çekmeye bayılanlar bu uygulama tam sizlik. Fotoğraf makinesi kullanıyormuş gibi fotoğraflar çekebilirsiniz. Telefon ile fotoğraf düzenlemek çok zordur diyenler için ise, uygulanabilecek hazır filtreler sunmaktadır. 60’dan fazla ücretsiz filtre ile stilize etme. 9 adet özelleştirilebilir gerçek zamanlı filtreler var. 12 profesyonel resim editörü araçları sunmaktadır.

Camera360 Sight diğer özelliklerine bakacak olursak; 3 adet zamanlayıcı modu: 3s 5s 10s. Ön kamera, özçekim/selfie için kullanılabilir ayna modu. Fotoğrafları istediğiniz oranda çekebileceğiniz 3 çekim oranı: 4:3, 16:9, 1:1.

Camera360 İçin Yorum Yap