CamScanner (iPhone, iPad)

3.9.7

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 54.9 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 73

iPhone, iPad İçin CamScanner Uygulaması

CamScanner, iOS cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touchbelge taramak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Apple Store üzerinde en iyi mobil belge tarama ve paylaşma uygulamalardan biridir. CamScanner ile kolayca belgeleri tarayın, telefonunuzda saklayın ve başka cihazlarla eşitleyerek belgelere kolayca ulaşın.

CamScanner uygulaması, Android, iPhone, iPad ve Windows Phone cihazlar için mevcuttur. Herhangi bir cihazdaki belgeyi senkronizasyon özelliği sayesinde eşitleyin ve diğer cihazlardan da belgelere kolayca ulaşın. CamScanner uygulamasını açın iPhone, iPad kamerasından belgeleri tarayın.

CamScanner uygulaması ile taradığınız belgeleri kolayca yönetmenizi sağlayacak dosya yöneticisi de içeriyor. Fatura, sözleşme, kartvizit, ders notları, soru-cevaplar, kitap, makale, kimlik belgeleri, nüfus cüzdanı vb aklınıza ne geliyorsa kolayca tarayın.


CamScanner uygulaması otomatik olarak belgeleri algılar ve taranmış görüntüleri kırpma imkanı sunar. 5 geliştirme modu ile akıllı belge geliştirme. Hızlı bir şekilde PDF / JPEG dosyaları dönüştürün. Toplu tarama özelliği ile birden fazla belgeyi tarayın ve yönetin. Kolayca anahtar kelimeleri vurgulayarak, belge görüntülerde metin araması yapın.

CamScanner özellikleri saymakla bitmez. Belge ismi ekleme ve belge adını düzenleme, ayrıca belgelere notlar ve etiketler ekleme yeteneği. Belgeleri kopyalama, taşıma ve birleştirme için harika bir uygulama. Görüntülerden yazıları ayıklayarak .text metin dosyası oluşturma yeteneği. www.camscanner.com adresine belgeleri yükleme, indirme ve yönetme desteği.

Akıllı telefon, tablet ve web uygulaması üzerinden güncellenen belgelere erişim sağlar. PDF’den OneDrive’a yükleme sağlar.

Taradığınız belgeleri e-posta eki olarak doğrudan gönderebilirsiniz. Onedrive veya Microsoft OneNote bulut depolama alanına belgeleri yükleyebilirsiniz. Ya da isterseniz telefonunuza kaydedebilirsiniz. PDF dosyalarından telefona veya SD karta kaydedin.

CamScanner, iPhone, iPad kamerasından belge tarama programı ile artık belgeleri kolay ve hızlı bir şekilde tarama yapın.

CamScanner (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap