CamScanner (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin CamScanner Uygulaması

CamScanner -Phone PDF Creator, Android cihazlardan belge veya herhangi bir dokümanı tarayıp, PDF olarak cihaza kaydetmeyi sağlayan ücretsiz bir belge tarama uygulamasıdır. Google Play Store üzerinde en iyi mobil belge tarama ve paylaşma uygulamalardan biridir. CamScanner ile kolayca belgeleri tarayın, telefonunuzda saklayın ve başka cihazlarla eşitleyerek belgelere kolayca ulaşın.

CamScanner -Phone PDF Creator uygulaması, Android, iPhone, iPad ve Windows Phone cihazlar için mevcuttur. Herhangi bir cihazdaki belgeyi senkronizasyon özelliği sayesinde eşitleyin ve diğer cihazlardan da belgelere kolayca ulaşın. CamScanner -Phone PDF Creator uygulamasını açın Android telefon kamerasından belgeleri tarayın.

CamScanner -Phone PDF Creator uygulaması ile taradığınız belgeleri kolayca yönetmenizi sağlayacak dosya yöneticisi de içeriyor. Fatura, sözleşme, kartvizit, ders notları, soru-cevaplar, kitap, makale, kimlik belgeleri, nüfus cüzdanı vb aklınıza ne geliyorsa kolayca tarayın.

CamScanner uygulaması otomatik olarak belgeleri algılar ve taranmış görüntüleri kırpma imkanı sunar. 5 geliştirme modu ile akıllı belge geliştirme. Hızlı bir şekilde PDF / JPEG dosyaları dönüştürün. Toplu tarama özelliği ile birden fazla belgeyi tarayın ve yönetin. Kolayca anahtar kelimeleri vurgulayarak, belge görüntülerde metin araması yapın.

CamScanner özellikleri saymakla bitmez. Belge ismi ekleme ve belge adını düzenleme, ayrıca belgelere notlar ve etiketler ekleme yeteneği. Belgeleri kopyalama, taşıma ve birleştirme için harika bir uygulama. Görüntülerden yazıları ayıklayarak .text metin dosyası oluşturma yeteneği. www.camscanner.com adresine belgeleri yükleme, indirme ve yönetme desteği.

Akıllı telefon, tablet ve web uygulaması üzerinden güncellenen belgelere erişim sağlar. PDF’den OneDrive’a yükleme sağlar.

Taradığınız belgeleri e-posta eki olarak doğrudan gönderebilirsiniz. Onedrive veya Microsoft OneNote bulut depolama alanına belgeleri yükleyebilirsiniz. Ya da isterseniz telefonunuza kaydedebilirsiniz. PDF dosyalarından telefona veya SD karta kaydedin.

CamScanner -Phone PDF Creator, Android telefon kamerasından belge tarama programı ile artık belgeleri kolay ve hızlı bir şekilde tarama yapın.

CamScanner (Android) İçin Yorum Yap