Camtasia Studio

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.5
Sponsorlu Bağlantılar

MAC için ekran videosu kaydetme ve düzenleme programı

2/5, Toplam: 1 kişi

Camtasia for Mac, ekran videosu kaydetmek ve düzenlemek için profesyonel bir programdır. Diğer ekran videosu kaydetme programlardan farklı olarak dahili video düzenleme aracı sunar. Kaydettiğiniz videoları anında düzenleyebilirsiniz. Camtasia sayesinde tam anlamı ile profesyonel videolar oluşturabilirsiniz.

Program ile ekranda yapılan her şeyi kaydedebilirsiniz. Ayrıca HD videoları içe aktarmayı da sağlar. İçe aktararak HD videoları kolayca düzenleyebilirsiniz. Videoları özelleştirebilir ve içeriğini düzenleyerek internette anında paylaşabilirsiniz. Videoları, Camtasia güçlü düzenleyicisi ile, hazır temalar, animasyonlu arka planlar, grafik araçları ile daha da geliştirebilirsiniz.

Camtasia for Mac, ekran videosu çekmenin yanı sıra video düzenleme programı olarak da kullanabilirsiniz. Videolar üzerinde detaylı bir şekilde düzenleme yapmanız için faydalı araçlar içermektedir. Video kaydı yaptıktan sonra istemediğiniz kısımları video kesme aracı ile kaldırabilirsiniz. Kaydedilen videolara ses eklemek programın en faydalı özelliklerindendir. Eğitici videolar hazırlamak ve video arka planına müzik eklemek için faydalı olacaktır. Programın bir diğer cazip yanı ise videolara, ses, görüntü efektleri ekleyebilir ayrıca resim içinde resim yapma imkanı da sunar.

Camtasia for Mac, ekran videosu çekmek-kaydetmek, kayıt yaptıktan sonra kolayca düzenlemek veya videolara efekt vermek gibi özellikleri içinde barındıran harika bir programdır. Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Camtasia Studio İçin Yorum Yap