Camtasia Studio

Sponsorlu Bağlantılar
9.0.5
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Videosu Kaydetme ve Video Düzenleme Programı

Camtasia Studio, Windows masaüstünde yaptığınız işlemleri video olarak kaydetmeyi sağlayan gelişmiş ekran videosu kaydetme ve video düzenleme programıdır. Diğer ekran videosu kaydetme programlardan farklı olarak dahili video düzenleme aracı sunar. Kaydettiğiniz videoları anında düzenleyebilirsiniz. Camtasia Studio sayesinde tam anlamı ile profesyonel videolar oluşturabilirsiniz.

Program ile ekranda yapılan her şeyi kaydedebilirsiniz. Ayrıca HD videoları içe aktarmayı da sağlar. İçe aktararak HD videoları kolayca düzenleyebilirsiniz. Videoları özelleştirebilir ve içeriğini düzenleyerek internette anında paylaşabilirsiniz. Videoları, Camtasia güçlü düzenleyicisi ile, hazır temalar, animasyonlu arka planlar, grafik araçları ile daha da geliştirebilirsiniz.

Camtasia Studio, ekran videosu çekmenin yanı sıra video düzenleme programı olarak da kullanabilirsiniz. Videolar üzerinde detaylı bir şekilde düzenleme yapmanız için faydalı araçlar içermektedir. Video kaydı yaptıktan sonra istemediğiniz kısımları video kesme aracı ile kaldırabilirsiniz. Kaydedilen videolara ses eklemek programın en faydalı özelliklerindendir. Eğitici videolar hazırlamak ve video arka planına müzik eklemek için faydalı olacaktır. Programın bir diğer cazip yanı ise videolara, ses, görüntü efektleri ekleyebilir ayrıca resim içinde resim yapma imkanı da sunar.

Camtasia Studio, ekran videosu çekmek-kaydetmek, kayıt yaptıktan sonra kolayca düzenlemek veya videolara efekt vermek gibi özellikleri içinde barındıran harika bir programdır. Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Camtasia Studio İçin Yorum Yap