CamWow Retro İndir – iPhone / iPad

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

CamWow Retro: iPhone, iPad için Fotoğraf Düzenleyici ve Efekt Verici

CamWow Retro, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınız için sunulan bir efekt verme, fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza adını uygulamanın Retro’sundan alan efektler ile farklı görünümler kazandırabilirsiniz.

Fotoğraflar ile iç içe olanlar ve zaman geçirenler için ideal uygulamalardan bir tanesi. Fotoğraf çekin ve CamWow Retro ile de çok kısa zamanlar içerisinde düzenleyin.

Uygulama içerinde yer alan farklı fotoğraf efektleri ve fotoğraf filtresi ile keyfinize uygun tarzda fotoğraflar oluşturmanız için en iyi yardımcılardan bir tanesidir. Oluşturmak istediğiniz fotoğraflarınıza saniyeler içinde kırmızı, yeşil, mavi renk değerleriyle oynayarak fotoğraflarınıza daha eski görünümler verebilirsiniz. Telefonunuz ile fotoğraf çekmeye devam edin. Çünkü uygulama ile çektiğiniz her çeşit fotoğrafı ve telefonunuzun galerisinde yer alan fotoğrafları kullanabilirsiniz.

CamWow Retro Indır

Uygulamanın kullanımı basit bir yapıya sahip. Nostaljiden hoşlananların eğlenceli zaman geçireceğini düşünüyorum. Eski yapıya sahip olan analog fotoğraf makinelerı ile çekilen fotoğraflardaki orjinal görüntüyü aratmayan çalışmalar çıkarabilen fotoğraf düzenleme uygulaması retro fotoğraf düzenleme konusunda tercih edebileceğiniz uygulamaların en başarılıları arasındadır.

CamWow Retro İndir – iPhone / iPad İçin Yorum Yap