Candy Camera (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.62.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Ücretsiz Kamera Uygulaması

3/5, Toplam: 2 kişi

Candy Camera diğer kamera uygulamaları gibi kolay, daha rahat ve güzel bir şekilde kullanmanız için geliştirilen ücretsiz bir kamera uygulamasıdır. iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için Candy Camera uygulaması ile eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkarın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Sizde en güzel şekilde fotoğraflar çekmek için Candy Camera uygulamasını deneyebilirsiniz. 100’den fazla filtre seçenekleri ve çekim yaptıktan sonra düzeltme işlemleri yapmamanız için filtre özellikleri bulunmaktadır. Birbirinden güzel cilt fitreleri size pürüssüz fotoğraflar çekmek için yardımcı olacak.

Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde rahatlıkla düzenlemeler yapabilirsiniz. Parlaklık, kontrast, çözünürlük gibi işlemleri rahatça ayarlayabilirsiniz. Candy Camera kamera uygulaması ile fotoğrafları güzelleştirin, eğlenceli çıkartmalar ekleyerek komiklikler yapabilirsiniz.

Basit bir dokunuşla beyazlatma, lekeleri yok etme, makyaj ve inceltme işlemleri ile resimlerinizi güzelleştirin. 100 farklı çerçeve ile fotoğraflarınızı modaya uygun bir şekilde değiştirin.

iPhone, iPad için Candy Camera uygulaması ile çok özel fotoğraflar çekin, filtreler uygulayın, çıkartmalar ekleyin, eğlenceli fotoğraf kolajları oluşturun, çeşitli düzenlemeler yapın kolayca Facebook üzerinde paylaşın. Ayrıca selfie çekmek için kullanabileceğiniz en güzel ve eğlenceli uygulamalardan biridir.

Candy Camera (iPhone, iPad) Hakkında Yazılar

Candy Camera (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap