Candy Camera İndir – Ücretsiz Android, iOS Kamera Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Candy Camera Android ve iOS mobil cihazlar üzerinde en çok beğenilen ücretsiz fotoğraf uygulamalarından biridir. Bir anlamda gelişmiş selfie uygulaması da diyebiliriz. Filtre ve çıkartmalar uygulayarak fotoğrafları güzelleştirmek için başarılı bir uygulamadır. Ayrıca canlı filtreli fotoğraf çekme özelliği sayesinde, fotoğraf çekmeden önce istediğiniz filtreyi seçerek otomatik filtre uygulanmış fotoğraf elde edebilirsiniz.

Diğer fotoğraf filtre uygulamaları sonra uygulama desteği içerir. Ancak Candy Camera, sonradan düzeltmeye gerek kalmadan gerçek zamanlı 30’da fazla filtre içerir. Duygularınızı belirtmek veya içinizden gelen coşkuyu daha iyi anlatabilmek için birbirinden güzel filtreler sizi bekliyor.

candy-camera-indir-ucretsiz-android-ios-kamera-uygulamasi

Özellikle selfie çekmeyi sevenler için harika cilt güzelleştirme filtreleri mevcuttur. Cildinizin daha güzel gözükmesini sağlamak için cilt güzelleştirici filtreler uygulayın. Çok kolay ve rahat bir şekilde fotoğraf düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Uygulama ile parlaklık, kontrast, doygunluk, çözünürlük ayarlamaları yapabilirsiniz. Kesme, döndürme, mozaik gibi fotoğraf düzenleme araçları içerir.

candy-camera-indir-android-1

Candy Camera ile güzelleşmek ister misiniz? Tek bir dokunuşla güzellik işlevini aktif edin. Beyazlatma efekti uygulayabilir veya leke gidericiyi kullanabilirsiniz. Göz kalemi, kirpik, allık işlevleri gibi makyaj araçları ile daha da güzelleşin. Canlı pikselle doğal inceltme efekti uygulayarak daha ince gözükebilirsiniz. Genç kızların çok seveceği her şey bu uygulamada mevcut.

candy-camera-indir-iphone-ipad

Fotoğraflarla modaya uymak için 100 farklı çerçeve mevcuttur. Fotoğrafınıza en uygun çerçeveleri seçin. Ayrıca çeşitli çıkartma tasarımları ile benzersiz ve eğlenceli fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğrafları daha eğlenceli hale getirmek ve duygularınızı daha net ifade etmek için fotoğraflara çıkarmalar ekleyin.

Ücretsiz Candy Camera İndir

Candy Camera uygulaması Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) mobil cihazlar için mevcuttur. Mobil cihazlara ücretsiz yüklemek için aşağıdaki indirme bağlantılarına tıklayın.

Candy Camera İndir (Android)
Android Ücretsiz Kamera Uygulaması
Candy Camera İndir (iPhone, iPad)
iPhone, iPad İçin Ücretsiz Kamera Uygulaması

Candy Camera İndir – Ücretsiz Android, iOS Kamera Uygulaması İçin Yorum Yap