Candy Crush Jelly Saga (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Candy Crush Jelly Saga Oyunu

Candy Crush Jelly Saga, iOS mobil cihazlar için King yapımcılarından yeni bir ücretsiz ve Türkçe eşleştirme oyunu daha. Diğer oyunlardan farklı olarak Jelly Queen karakterine karşı mücadele içerisinde olabilirsiniz. İyi hamleler yaparak Jelly Queen’a karşı zafer kazanmalısınız. Jelly Queen, Candy Crush Jelly Saga oyunu için yeni bir oyun modudur. Candy Krallığı yeni şekerler, yeni güçlendiriciler ve rüya gibi bir ağaç tepesi dünyası ile sizleri bekliyor.

Candy Crush Jelly Saga oyununda sizi 4 farklı oyun modu bekliyor. Hem eğlenceli hem de görsellik açısından keyif verici olacak. Ayrıca daha can alıcı güçlenciriciler ile en iyi puanları almaya çalışın.

Candy Crush Jelly Saga jöleli oyun size 100’den fazla jöleli seviye sunuyor. Ama her güncelleme ile yeni seviyeler eklenecek gibi duruyor. Yeni Jelly Queen patron modları mevcuttur. Yeni Renk Bombası Lolipopu güçlendiricisi ile daha kolay bölümler geçin.

Candy Crush oynayanlar için yeni bir serüven daha başlıyor. Sizde hemen iPhone, iPad için Candy Crush Jelly Saga oyununu indirin ve şeker dünyasına giden bir diğer kapıyı aralayın. Yine Facebook bağlantısı ile arkadaşlarınızla oynayabilir ve can bittiğinde can yardımı alabilirsiniz.

Candy Crush Jelly Saga (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap