Canli Hava Durumu Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması

Canli Hava Durumu Ücretsiz Android cihazlar için sunulan adından da anlaşılacağı üzere ücretsiz olan bir hava tahminleri uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde sizde sürpriz hava tahminlerine karşı güvenilir bir hava durumu programı ile rahat edin. Canli Hava Durumu Ücretsiz uygulaması size bulunduğunu şehir, yer veya Dünyanın bir çok yerinden hava tahminlerini bildirmektedir. Bu bildirimler sizleri beklenmeyen durumlara karşı haberdar etmektedir.

Oldukça kaliteli görselleri ile her şeyi net bir şekilde göreceksiniz. Güneşli, yağmurlu veya karlı hava durumlarını hareketli olarak ve gerçek zamanlı olarak göreceksiniz. Uzun ve kısa vadeli olmak üzere içerikleri kişiselleştirin. Yerel saati 12 ve 24 saat bazında ayarlayın. Bir haftalık veya bir günlük hava tahminlerini alabilirsiniz.

En düşük ve yüksek hava sıcaklıklarının yanı sıra rüzgarın estiği yön ve hızını öğrenebilirsiniz. Şehirler arası kolay bir şekilde gezinin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Canli Hava Durumu Ücretsiz İçin Yorum Yap