Çarpım Tablosu Oyunu İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3.83/5, Toplam: 6 kişi

Çarpım Tablosu Oyunu: Çarpım Tablosu Öğrenme Programı

Çarpım Tablosu Oyunu, çocukların çarpım tablosunu ezberlemesi ve çarpma işlemini daha çabuk kavraması için tasarlanmış ücretsiz ve güzel bir oyun. Çocuklarınız hem oyun oynasın hemde çarpma işlemlerini öğrensin. Oyun için ayrı, eğitim için ayrı zaman harcamalarına gerek kalmayacak.

Çarpım Tablosu Oyunu 3 seviyeden oluşuyor. 1. seviyede 0-5 arası rakamlar çarpılıyor, 2 ve 3. seviyede 0-10 arasındaki rakamlar ile çarpma yapılıyor. Toplam 190 soru bulunuyor. 1. seviyede 30 soru, 2. seviyede 60, 3. seviyede 100 sorun bulunuyor. Soruları yanıtladıktan sonra Acaba Doğru Mu? düğmesine tıklayarak bir sonraki soruya geçiş yapıyor. Doğru cevap verilmezse sonraki soruya geçmiyor.

Çarpım Tablosu Oyunu ebeveynler için ilaç gibi bir programdır. Çarpım tablosu öğretmek hem ebeveyn hem de çocuk için çok sıkıcıdır. Ama bu program sayesinde çocuğunuz oyun oynarmış gibi soru çözecek. Sorularda zaten rastgele çıktığı için çocuğunuz hiç sıkılmayacak.

Çarpım Tablosu oyununu Windows 8.1 bilgisayarda denenmiştir. Herhangi bir sorun yoktur. Tüm Windows sistemlerinde çalışır.

Çarpım Tablosu Oyunu – Ekran Görüntüsü

carpim-tablosu-oyunu-indir

Çarpım Tablosu Oyunu İndir İçin Yorum Yap