Cartoon Wars 3 (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.7
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Cartoon Wars 3 Oyunu

Cartoon Wars 3 geri döndü ve şimdi Android mobil cihazlardan ücretsiz oynayabilirsiniz. Cartoon Wars 3 kule savunma oyunu ile hem kendi kulenizi düşmanlara karşı koruyun hem de harika silahlar ile rakip kuleleri yok edin. Oyunun internet gerektirdiğini unutmayın.

Cartoon Wars 3 keyifli bir stratejik kule savunma oyunudur. Dünya genelinde milyonların oynadığı bu aksiyon dolu oyuna sizde katılın. Ordu kurun ve stratejik saldırıya geçin. Ok Roket Atar’ını kullanarak kulenizi yok etmeye gelen düşmanlara karşı koruyun.

Oyunda seviye yükselişi veya geliştirmeleri ile birimlerinizi güçlendirin. Geliştirme ve birleştirme ile daha güçlü karakterler edinin. Yenilenen sürümleri ile yeni savaş modları arasından seçim yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte bir takım oluşturun ve rakiplerinize karşı güçlü savunma ve saldırı yapın.

Cartoon Wars 3, oyun içi “Arkadaş Ekle” özelliği ile bağlantılarınızı senkronize edebilirsiniz. Bilgileriniz şifrelenir ve sadece Cartoon Wars 3 “Arkadaş Ekle” özelliği için kullanılır.

Android için Cartoon Wars 3 oyununu hemen indirin ve aksiyona hazır olun.

Cartoon Wars 3 (Android) İçin Yorum Yap