Casio EX-MR ile En İyi Selfie Fotoğraflar Çekin!

Sponsorlu Bağlantılar

Selfie fotoğraflar insanların en büyük eğlence kaynaklarından birisi olarak her geçen gün daha da yaygınlaşmakta. Bundan dolayı da akıllı cihaz üreticileri kamera noktasında daha da titiz çalışmaktalar. Çünkü Selife pazar payı giderek artmakta. HTC’nin RE Kamera’sı Selfie fotoğraf çekmek isteyenler için ideal bir konumda iken şimdi de Casio’nun kendi üretimi Casio EX-MR görücüye çıktı.

Casio EX-MR hangi özelliklere sahip ve fiyatı ne kadar?

Hafif bombeli ve göze hoş bir tasarımın yanı sıra, kompakt boyutlarıyla ele rahatça sığan kameranın ön yüzünde 14 megapiksel çözünürlük sunan 1/2,3 inçlik CMOS sensör kullanılmakta.

casio-ex-mr-ile-en-iyi-selfie-fotograflar-cekin

Cihazın ön yüzünde selfie çekimleri yapabilmek için bir de ayna yer alıyor. Bu tasarımı sayesinde cihaz bir el aynası gibi kullanılabilirken, kendinizi ön yüzünde bulunan aynada görerek selfie fotoğraflar çekebiliyorlar. Arka yüzünde ise 2,7 inçlik bir ekran bulunan EX-MR1, Full HD video çekimler de yapabiliyor.

Wi-Fi bağlantı desteğine de sahip kamera, EXILIM Link uygulamasıyla çekilen fotoğrafların iOS ve Android cihazlar üzerinde görüntülenmesini ve paylaşılmasını sağlıyor. Cilt tonu düzeltme imkanıda bulacaksınız.

Casio EX-MR Fiyatı:

Yurt dışı satış fiyatı 330 dolar.

Casio EX-MR ile En İyi Selfie Fotoğraflar Çekin! İçin Yorum Yap