CastleStorm Free to Siege

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Kale Savunma Oyunu

CastleStorm Free to Siege 2D grafiklere sahip olan ve ücretsiz bir şekilde 4 farklı ulus arasından seçim yaparak oynayabileceğiniz ücretsiz bir kule savunma oyunudur.

CastleStorm oyun Dünyasının oyunlarından olan CastleStorm Free to Siege ile konsol sürümünde tüm özellikleri içeren ve kale inşa ederek düşman kaleleri yok etmeye çalışacağınız eğlenceli bir oyun yapısı ile karşınıza çakacak.

iOS sürümü de bulunan oyun konsol kalitesinde grafikleri barındıran oyun da Waterflame Orijinal film müziği eşliğinde ve dokunmatik cihazların ekranlarına uyarlanmış kontroller ile 8 farklı kahraman oyuncu karakteri kontrol edeceksiniz. Yükseltilebilir silahlar, büyüler ve karakterler ile kendi özel kale inşa ederek savaşta kale kullan. 50 farklı krallık görevlerinde savaş. 40 farklı savaş da Vikingland sizi bekliyor, 30 farklı savaş da Kurtarıcı Outcast ve 30 farklı savaşta da savaşçı Kraliçe ile savaşlara katılacaksınız.

Türkiye, İskandinav, Kraliyet Muhafız, Viking Elitler olamak üzere kendi asker sınıfında, silah, büyü ve bonus odaları ile dört farklı ulus bulunmaktadır. Dilediğini seç ve savaşa hemen katıl.

CastleStorm Free to Siege İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Kule Savunma Oyunu

CastleStorm Free to Siege Hakkında Yazılar

CastleStorm Free to Siege İçin Yorum Yap