CastleStorm Free to Siege

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Kule Savunma Oyunu

CastleStorm Free to Siege konsol kalitesinde grafikler ile size eğlenceli bir oyun yapısına götüren eğlencesi bol olan bir kale savunma oyunudur.

CastleStorm Free to Siege kule savunma oyununun grafikleri için oyun eleştirmenleri konsol kalitesinde olduğunu söylemektedir. 2D grafikler ile farklı farklı uluslar arasından seçim yaparak en iyi şekilde kaleni savun ve düşman kaleyi de yok etmeye çalış.

Android sürümü de bulunan oyun kule savunma oyunlarını sevenler için oldukça ideal bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Oyunun videosunu izlerken en çok da ilgilimi şu çekti ki. Oyun size düşman askerlerin başına kar yağdırarak onları donduran bulutlar elde etmenize olanak sağlıyor. Oyun içi askerler, okçular, ejderhalar ve daha fazla asker ile düşman kulesini işgal ederek mağlup edin.

Konsol kalitesinde grafikler ve Waterflame Orijinal film müziği oyunu daha da kaliteli kılıyor. 8 farklı türde kahraman karakteri savaş meydanına gönderin ve yükseltilebilir silah, büyüler ve karakterleri de oyun da kullanarak düşman ordularına karşı üstünlük sağlayın.

CastleStorm Free to Siege İndir (Android)
Android Ücretsiz Kale Savunma Oyunu

CastleStorm Free to Siege Hakkında Yazılar

CastleStorm Free to Siege İçin Yorum Yap