CCEnhancer

Sponsorlu Bağlantılar
4.2
Sponsorlu Bağlantılar

CCleaner Güçlendirici Sistem Temizleme Programı

  • 1000'den fazla program desteği.
  • Ekstra temizleme seçenekleri.
  • CCleaner özellikleri güçlendirme.
  • Güçlü sistem temizleme.

CCEnhancer, Windows sisteminiz için geliştirilen CCleaner programının özelliklerini güçlendiren ve neredeyse tüm programları destekleyen ücretsiz sistem temizleme ve program artıkları ortadan kaldırma programıdır. CCEnhancer diğer PC temizleme ve özellikle CCleaner programına göre ekstra temizleme seçenekleri içermektedir. Tarayıcı önbelleği (cache) temizleme, çerezleri silme, program kaldırma, başlangıç programları yönetme ve daha bir çok özellikler içermektedir.

CCEnhancer, Windows, İnternet ve Uygulamalar olmak üzere üç ana temizleme seçeneği içerir. Bunların dışında kayıt defteri sorunları düzeltmek için kayıt defteri temizleyici ve onarıcı aracı sunmaktadır. Bilgisayarı yavaşlatan tüm yığılmaları temizlemek ve performans iyileştirmeleri için CCEnhancer ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Windows PC, tarayıcı, internet geçmişini, uygulama artıklarını, kayıt defteri girdileri ve diğer önemsiz dosyaları temizlemek için ücretsiz bir program arıyorsanız CCEnhancer programını kullanabilirsiniz.

CCEnhancer benzeri programlardan faydalanmak istiyorsanız PC temizleme ve kaldırma programlarına göz atabilirsiniz.

Windows PC sistemi temizleme, tarayıcı geçmişi ve önbelleği temizleme, program kaldırma, program artıkları silme, kayıt defteri hataları düzeltme ve onarma ve daha bir çok özellikler katan CCEnhancer aracı, CCleaner ile birlikte kullanabilirsiniz.

CCEnhancer İçin Yorum Yap