CCleaner (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Temizleme ve Optimizasyon Uygulaması

CCleaner mobil Android telefon ve tablet temizleme, hızlandırma için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. CCleaner uygulaması ile Android cihazınız daha temiz, güvenli ve hızlı olsun. CCleaner programı Windows ve Mac üzerinde sağladığı temizleme ve optimizasyon özelliklerini artık Android mobil cihazınızda da sunuyor.

CCleaner mobil uygulaması Android telefonu yavaşlatan gereksiz dosyaları kaldırarak Android cihazınızın hızlanmasını sağlar.

En İyi Duruma Getirin ve Temizleyin; Telefonunuzu hızlandırın ve gereksiz dosyaları güvenle kaldırın. Uygulama önbelleğini, indirme klasörlerini, tarayıcı geçmişini, pano içeriğini ve daha fazlasını temizleyin. Arama kayıtlarını ve SMS iletilerini tek tek, topluca, tarihe göre veya kişiye göre temizleyin.

Depolama Alanı Açın; Android akıllı telefonunuzu veya tabletinizi en iyi duruma getirin. Birden çok istenmeyen uygulamaları kolay ve çabucak kaldırın. Cihazınızda depolama alanı açın.

Kullanımı Kolay; Sadece birkaç tıklama ile Android cihazınızı en iyi duruma getirin. Gezinmesi kolay basit, kolay kullanıcı arayüzü. Tamamen ücretsiz ve reklamsız. Düşük bellek ve işlemci kullanımı ile hızlı, küçük ve etkili.

Sisteminizi İzleyin; İşlemcinizin kullanımı denetleyin. RAM’inizi ve dahili depolama alanınızı takip edin. Pilinizin düzeyine ve sıcaklığına bakın.

CCleaner (Android) İçin Yorum Yap