CCProxy Free

Sponsorlu Bağlantılar
8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Proxy Server Yazılımı

  • İnternet bağlantısını paylaşma.
  • Ağ sorunları giderme.
  • Tüm internet bağlantıları destekler.
  • Web filtreleme.
  • Tam ağ kontrolü.
  • Ücretsiz.

CCProxy Free Youngzsoft tarafından tasarlanmış olan, kendi ağınızın internet bağlantısını optimize etmek ve Windows tabanlı bilgisayar kullanıcıları için bir çözüm sağlayan ücretsiz ve Türkçe proxy sunucu yazılımıdır.

CCProxy Free, birden fazla kullanıcı için pahalı donanım çözümlerine gerek kalmadan internet bağlantısını paylaşmak için imkan sağlar. CCProxy, bir online bağlantı üzerinden mevcut ağa tüm bilgisayarları bağlayan küçük bir proxy sunucu programı olarak davranır. Kullanıcı kontrolü, web önbelleği, bant genişliği kontrolü ve bir zaman çizelgesi gibi benzersiz özellikleri vardır.

CCProxy ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü mevcuttur. Ücretli sürümünü belli bir süreliğine deneyebilirsiniz. Bazı kısıtlamaları ile de ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

CCProxy Free ücretsiz sürümü sadece 3 kullanıcıya kadar izin veriyor. Daha fazlası için ücretli sürümünü deneyebilir ve satın alabilirsiniz.

CCProxy kolay kullanımlı ve güçlü bir proxy sunucusudur. CCProxy  geniş bant, DSL, çevirmeli ağ, fiber optik, uydu, ISDN ve DDN bağlantıları destekler. Program bir LAN içinde kendi proxy sunucu oluşturma ve internet bağlantısını paylaşmak için verimli ve kolay bir kullanım sunmaktadır. CC Proxy Server HTTP, mail, FTP, SOCKS, telnet ve HTTPS proxy sunucusu olarak hareket edebilir. İnternet erişim kontrolü, bant genişliği kontrolü, internet, web filtreleme, içerik filtreleme ve zaman kontrolü de dahil olmak üzere, güçlü hesap yönetimi işlevleri sunmaktadır.

CCProxy Free, internet bağlantısını optimize etmek, internetten hızlı ve sorunsuz bir şekilde dosya indirmek, kısıtlanmış veya engellenmiş yasaklı sitelere giriş yapmak için pek çok amaca hizmet edecek mükemmel bir programdır. Kendi internet bağlantınızı başka bilgisayarlar ile paylaşabilir ve ağınız üzerinde tam bir kontrol sağlayabileceğiniz bu harika programı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

İnterneti paylaşmak, dosya indirme hızını artırmak, ağ sorunlarını gidermek ve ağınız ile ilgili tüm gerekli işlevleri sunan CCProxy Free ücretsiz yazılımını kullanabilirsiniz.

CCProxy Free Hakkında Yazılar

CCProxy Free İçin Yorum Yap