CCProxy: Windows 8 / 7 Ücretsiz En İyi Proxy Sunucu Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

CCProxy Yerel Alan Ağı (LAN) üzerinden internet bağlantınızı paylaşmanızı sağlayan Windows için ücretsiz ve kullanımı kolay bir proxy sunucusudur.

CCProxy, DSL, çevirmeli ağ, fiber optik, uydu, ISDN ve DDN bağlantıları ile çalışabilir. Bu sizin LAN üzerindeki farklı kullanıcılar için hesaplar ve gruplar oluşturmayı sağlayan bir hesap yönetimi sistemine sahiptir.

Ücretsiz En İyi Proxy Sunucu Yazılımı

CCProxy ücretsiz sürümü, bana göre normal bir ev ağı için yeterince iyidir. Maksimum 3 kullanıcıya kadar izin veriyor. Daha fazlası için ücretli sürümünü satın almanız gerekiyor. CCProxy Türkçe arayüz ile gerçekten de çok kolay bir kullanım sunmaktadır. Üst çubukta yer alan seçeneklere tıklayarak tüm ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

CCProxy-free-kullanimi

Daha önce de belirttiğimiz gibi, CCProxy yazılımında bir hesap yönetim sistemi bulunuyor, maksimum üç hesap oluşturabilir ve sonra kendi kimlik doğrulama türünüzü seçebilir, bir kimlik doğrulama türü olarak aşağıdakilerden herhangi birini kullanabilirsiniz:

 • IP Adres
 • MAC Adres
 • Kullanıcı / Şifre
 • Kullanıcı / Şifre + IP
 • Kullanıcı / Şifre + Mac
 • IP + Mac

Kullanıcı veya kullanıcı grubu için buna göre kuralları yaparak internet bağlantınızı kontrol edebilirsiniz. Bant genişliğini sınırlandırma, internet erişimi kontrol etme, web siteleri filtreleme ve hatta daha fazlasını yapabilirsiniz. Giriş yapılmasını engellemek veya izin vermek istediğiniz web siteleri ekleyebileceğiniz bir web filtre izin oluşturma ve yasaklama içerir. Kullanıcılar için belli bir veri limitinden sonra internet kullanımını yasaklayabilirsiniz, böylece her kullanıcı için bant genişliği sınırı olur ve bant genişliği kullanım sınırı aşılmaz. Otomatik tarama özelliği, LAN üzerindeki cihazları otomatik olarak tarar ve bağlı bilgisayarları el ile eklemeniz gerekmez. SOCKS5 proxy desteği ICQ, MSN Messenger, Yahoo Messenger, CuteFTP, CuteFTP Pro ve WS-FTP kullanılmasını sağlar.

CCProxy şu proxy hizmetleri destekler:

 • Posta
 • DNS
 • Web Önbellekleme
 • Uzak çevirmeli
 • Otomatik Başlatma
 • Otomatik Gizle
 • Port Planı

CCProxy-free-yapilandirma

Web proxy sunucusu web önbelleğe alma işlevi internet sörf hızını artırabilir. Üstelik CCProxy Erişim günlüğü ve çevrimiçi erişim izleme ile kullanıcıların internet kullanımını izlemenizi sağlar.

CCProxy gerçekten Windows için en iyi proxy çözüm olarak görünmektedir. Çocuklarınızın uygunsuz içerikleri izlemesini engellemek için bir ebeveyn kontrol programı olarak veya iş yerinizdeki çalışanlar daha verimli çalışmasını sağlamak için ağ denetim ve sınırlayıcı programı olarak veya okulda, üniversitede öğrencilerin aşırı bant genişliği kullanımını engellemek için bant genişliği sınırlama aracı olarak veya web siteleri ve içerikleri engelleyebileceğini web filtreleme veya internet bağlantınızı paylaşmak için wifi hotspot programı olarak bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz. Tüm bir grup için farklı kurallar oluşturabilir veya belirli bir kullanıcı için farklı kurallar oluşturabilirsiniz. Kimlik doğrulama modunda güvenliği artırabilir, verilen seçenekler arasından en güvenli kimlik doğrulama modunu seçebilirsiniz. Ağ izleme özellikleri de gayet iyi. Kısacası proxy sunucu yazılımı olarak arayıp da bulabileceğiniz en iyi program diyebiliriz. Bu nedenle her bilgisayarda bulunması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyoruz. Aşağıdaki indirme bağlantısından deneme veya ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz.

CCProxy Free İndir
Ücretsiz Proxy Server Yazılımı
CCProxy İndir
Gelişmiş Bir Proxy Sunucu Yazılımı

CCProxy: Windows 8 / 7 Ücretsiz En İyi Proxy Sunucu Yazılımı İçin Yorum Yap