CDBurnerXP

Sponsorlu Bağlantılar
4.5.8.7041
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz CD/DVD yazma programı

2.91/5, Toplam: 11 kişi

CDBurnerXP, etkileyici bir dizi özellik içeren hepsi-bir-arada bir CD ve DVD yazma programıdır. Bu uygulama, boşluk olmayan ses CD’leri yazabilir, ISO oluşturabilir ve yazabilir ve hatta Blu-Ray ve HD-DVD’leri yazabilir. Basit Drop-Box özelliği, sürükleyip bırakarak bir projeye yeni dosyalar eklemek için gerçekten düz bir yol sunar. Bir sürü optik medya yazma isteğiniz varsa ancak Nero veya başka bir profesyonel paketi için ücret ödemek istemiyorsanız, CDBurnerXP mükemmel bir alternatiftir. CDBurnerXP, sadece ücretsiz, Windows içindir.

CDBurnerXP, veri CD’leri ve DVD’leri, ses CD’leri ve video DVD’leri oluşturmak için eksiksiz bir CD / DVD yazma programıdır. Programın güzel, daha az bilinen bir özelliği ise, NRG to ISO adı verilen bir araca sahip olmasıdır. Birkaç saniye içinde eski NRG resimlerinizi daha standart ISO biçimine dönüştürebilirsiniz. Bu sayede, Nero’dan ve tüm ücretli programlardan kurtulabilirsiniz.

Disk kopyalama, ISO görüntüleri kopyalama ve yazdırma, ISO imaj dönüştürme dahil olmak üzere tam özellik seti sunuyor. Çift katmanlı DVD’ler, Blu-Ray ve HD-DVD’ler gibi yeni DVD formatlarını destekler.

Bu program tüm ücretsiz CD yazma çözümlerine ışık tutmuştur. Bu programın gücü geniş kapsamlı olması, yani CD’leri / DVD’leri yazarken yapmanız gereken her şeyi yapabilmenizi sağlar.

CDBurnerXP 4 hem görsel olarak hem de sağladığı kullanıcı deneyimine göre oldukça iyi tasarlanmıştır.

CDBurnerXP (Portable) İndir
CD/DVD/ISO/BIN/Blu-RAY/HD-DVD Yazma Programı

CDBurnerXP Hakkında Yazılar

CDBurnerXP İçin Yorum Yap