HDSeyir Canlı Tv İzle (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android HDSeyir Canlı Tv İzle (APK) Uygulaması

  • Ücretsiz
  • Türkçe
  • Reklamsız

HDSeyir Canlı Tv İzle, Android işletim sistemli akıllı cihazlara indirdikten sonra ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir televizyon izleme uygulamasıdır. Uygulama ile hem yerli hem de yabancı kanallardan bazılarınız izleme imkanı bulacaksınız. Kanalları hem normal şekilde izleyebileceksiniz ama isterseniz HD yayın alternatiflerinden faydalanarak yayınları kaliteli bir şekilde, kolayca ve kasılmadan izlemeye devam edebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi reklamsız olması ve Türkçe dil desteğinin olması. Karşınıza çıkacak kanallar arasından izleyeceğiniz kanalı kolay bir şekilde seçebilecek, favori kanallar arasına ekleye bileceksiniz. Ayrıca televizyonların yayın akışlarını görebilir ve yayınlar hakkında detaylı bilgiye ulaşacaksınız. Kategori şeklinde karşınıza çıkacak olan bölümden yerel kanalları, sinema kanallarını, genel kanalları ve haftalık video/film şeklinde seçim yapabileceksiniz. Son olarak uygulama ile dilerseniz Radyo’da dinleyebileceksiniz.

HDSeyir Canlı Tv İzle Uygulama Kurulumu

İndireceğiniz uygulama APK olarak ineceği için, indirmeye başlamadan önce Android telefondan Ayarlar/Güvenlik sekmesinde “Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini bulup işaretliyelim. Daha sonra indirin.

Altta ki resimde gördüğünüz gibi bildirim panelinde işlemileri göreceksiniz. İndirme bitince dosyaya basarak uygulamayı yükleye bilirsiniz

Veya aşağıda ki resimlerde gösterdiğimiz gibi Dosyalarım/Telefon/Download klasöründen canlitv.apk ye basarak yüklemeyi tamamlayabilirsiniz.

cep-televizyonu-android-kurulumu

Bu uygulama ile 200+ Ulusal, Yerel ve Azerbaycan’dan yayın yapan yabancı kanalların yayınlarını canlı izleyebilir, HQ kalite alternatiflerini de kolayca, kasmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca Radyo dinleme imkanınız da vardır.

Cep Televizyonu yerli ve yabancı TV izleme uygulamasıdır. Türkçe ve Ücretsiz olarak sunulması, reklamsız bir şekilde karşımıza çıktığından denemenizi tavsiye ediyorum.

HDSeyir Canlı Tv İzle (Android) İçin Yorum Yap