CF Card Recovery

Sponsorlu Bağlantılar
5.1.4.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için SD Kart ve Diğer Kartlardan Resim, Video ve Diğer Dosyaları Kurtarma

CF Card Recovery for Windows, kolay kullanımlı bir dosya kurtarma programıdır. Dijital kamerada kullanılan CF Kartından resim/fotoğraf, video, diğer dosyaları kurtarmayı sağlar.

Windows için CF Card Recovery, profesyonel SD karttan ve hafıza kartından kayıp verileri kurtarmak için süper bir kurtarma aracıdır. Silinen fotoğraflar, resimler, videolar ve önemli dosyalar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Fotoğrafları, eksik resimleri, biçimlendirilmiş verileri ve kolayca ve güvenli bir şekilde silinen dosyaları geri getirmeyi sağlar. Bunlara ek olarak neredeyse tüm Mac, kart türleri ve ünlü dijital fotoğraf makinesi markalarını destekler.

Çeşitli hafıza kartlarından (örneğin Compact Flash, SD kart, SDHC, Sim Kart, Hafıza Kartları, XD kart ve USB flash sürücü), silinmiş, kayıp, biçimlendirilmiş ve bozuk fotoğrafları, resimleri, videoları ve diğer dosyaları geri yükler. PC ve Mac sistemleri ile uyumludur.

SD kartı ve diğer hafıza kartlarından silinen dosyaları kurtarmak için CF Card Recovery yardımcı olacaktır. Sizde indirin ve ücretsiz olarak deneyin.

CF Card Recovery İçin Yorum Yap