cFosSpeed

Sponsorlu Bağlantılar
10.12
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Hızlandırıcı ve Ping Düşürme Programı

3.67/5, Toplam: 3 kişi

cFosSpeed, internet veri hacmini artırarak interneti hızlandırmak ve ping düşürmek için yardımcı olan gelişmiş Türkçe dil destekli bir programdır. Online oyun oynayanlar için olmazsa olmaz programlardan biridir. Oyun oynayacağınız zaman cFosSpeed yazılımını çalıştırın ve internet hızınız düşmeden sorunsuz bir şekilde oyun oynayın.

DSL, kablo, Mobil Geniş Bant (2G / 3G), Wi-Fi, vb bağlantılarını destekler. Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil cihazlar için internet trafiğini biçimlendirme aracı ile birlikte geliyor. Ağır gönderme veya indirme işleri sırasında internetiniz hızlı kalsın ve yavaşlama olmasın. Ses, video akış sorunlarını azaltın. Voice-over-IP (VoIP) konuşma kalitesinin farkına varacaksınız.

Online oyunlarımı nasıl hızlandırabilirim; Trafik Şekillendirme teknolojisi ping sürelerini düşük tutarken aynı zamanda sürekli yüksek hızlı bağlantı sunar.

Optimum ping süresine ulaşmak için, oyun(lar)ınızı en yüksek dereceyle önceliklendirmelisiniz. Program ayarları kısmında bizim önceden listelediğimiz bazı popular oyunları göreceksiniz. Eğer oyununuz orada yok ise, basitçe ekleyebilirsiniz.

İnternet’te nasıl daha hızlı sörf yapabilirim; HTTP tespiti, özellikle eşzamanlı göndermeler sırasında sayfa yüklenme süresini hızlandırmak için cFos ve cFosSpeed hizmeti içerisine entegre edilmiştir. www.greenpeace.org ve www.amazon.com için yükleme sürelerinin karşılaştırması http://www.cfos.de/en/traffic-shaping/traffic-shaping.htm sayfasında mevcuttur. Hızlanma kazançları, belirli bir Web sayfası üzerinde yüklenmiş olan gerekli ögelerden daha yüksektir.

cFosSpeed RWIN Genişleme Paketi ile %172 daha da hızlandırır. cFos ve cFosSpeed, SSL, SSH, Telnet, IRC, ve diğerleri gibi başlıca interaktif uygulamalar için entegre tespit özelliği ile gelir. Bu, uzun göndermeler ve indirmeler sırasında bile düşük yanıt zamanı sağlar. İnternet hızını artırmak ve ping düşürme için bu programı deneyebilirsiniz.

cFosSpeed İçin Yorum Yap