Champ Man 15

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Futbol Menajer Oyunu

  • Ücretsiz
  • Türkçe dil desteği
  • Geliştirilen oyun taktikleri

Champ Man 15, Android işletim sistemli akıllı cihazlar ile oynayabileceğiniz ücretsiz bu oyun ile sizde seçeceğiniz bir takımı en iyi şekilde yöneterek herkese meydan okuyabileceğiniz ve Türkçe dil seçenceği olan bir futbol oyunudur. Dünyanın en iyi futbol yöneticisiyim diyorsanız ise işte takımlar ve işte siz. Dünyanın en iyi futbol yönetim oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Geliştirilen yeni taktik kontrolleri ile 23 lig de oynayan toplam 440 kulüp arasından seçerek en iyisi olmaya çalışın. Facebook lider tabloları sayesinde arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Oyunun iOS sürümü de mevcut.

Champ Man 15 oyun içi ödülleri kazanabilmek için arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. Gerçek bir futbol menajeri olmak için her şey elinizin altında. Yeni oyuncuları takıma kazandırdıktan sonra geliştirin, takımınız için antrenman programları hazırlayın, formasyon seçin, taktik talimatları verdikten sonra yaptıklarınızın hepsinin maç gününde takım performansını nasıl etkilediğini göreceksiniz.

Android cihazlara için sunulan bir futbol menajer oyunudur. Geliştirilen yeni oyun taktiklerinin yanı sıra ücretsiz olması ve Türkçe dil desteği de sunan oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Champ Man 15 İçin Yorum Yap