Champ Man 15

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Menajer Oyunu

  • Ücretsiz
  • Yeni oyun taktikleri
Türkçe dil desteği yok

Champ Man 15, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad akıllı cihazlarınıza indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir futbol menajer oyunudur. Dünyanın en iyi futbol yöneticilerinden birisi olmak için işte Champ Man 15 ve işte siz. Gerçek bir futbol menajeri olmak istiyor iseniz yüzlerce kulüp arasından seçim yaparak takımınızı en iyiler arasına sokun ve kendinizi de en iyi futbol menajerleri arasına katmak için iyi bir deneyim yaşamaya hazırlanın. 20’den fazla ligden 400’den fazla takımın yer aldığı oyun da arkadaşlarınıza meydan okuyun. Arkadaşlarınızı davet edin ve oyun içi ödülleri kazanmak için onlarla oynayın. Facebook lider tabloları ile en iyileri görün. Ayrıca oyunun Android sürümü de mevcut.

Oyun içi taktikler daha da geliştirildi. Oyuncularınızı geliştirin, antrenman programlarını iyi belirleyin ve taktik talimatları etkili bir şekilde verin bunların takımınızı nasıl etkileyeceğini görün.

Gerçek bir futbol menajeri olmak için Champ Man 15 futbol menajer oyunu sizi bekliyor.

iPhone ve iPad akıllı cihazlarınız ile oynayabileceğiniz futbol menajer oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyun da geliştirilen yeni taktikler ile arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

Champ Man 15 İçin Yorum Yap