Change Cursor

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Fare İmlecini Değiştirme Programı

3/5, Toplam: 3 kişi

Change Cursor, hızlı bir şekilde fare imlecini değiştirmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Artık yeni imleçleri test etmek istediğiniz zaman, fare kontrol panelini açmanız gerekmeyecek. Change Cursor ile bir kaç saniye içinde fare imleçleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sadece bir .cur ya da .ani dosya üzerine sağ tıklayın ve bağlam menüsünden uygun öğeyi seçin. Daha kolay geçişler için seçili imleçler önizleme yapılır.

Change Cursor programı ile kolayca Windows bilgisayarda fare imlecini değiştirin. Fare imlecine daha farklı bir hava katmak ve sevdiğiniz tarzda görünüm kazandırabilirsiniz.

Change Cursor Kurulumu ve Kullanımı

Change Cursor programını indirdikten sonra çalıştırın ve kurulumu yapın. Kurulum bittikten sonra programı açmanız için herhangi bir seçeneğin olmadığını göreceksiniz. Panik yapmanıza gerek yoktur. Kurulum tamamlandıktan sonra, Bilgisayarımı açın veya Windows Gezgini araç çubuğuna C:\Windows\Cursors adresini kopyalayın, yapıştırın ve Enter’a basın. Yani Windows imleç klasörüne gidin.

Değiştirmek istediğiniz imleç üzerine sağ tıklayın ve Change Cursor seçeneğini göreceksiniz. Change Cursor seçeneğine üzerine gelin ve hangi imleç ile değiştirmek istiyorsanız seçiminizi yapın. Seçtikten sonra Save Scheme seçeneğine tıklayın.

change-cursor-kullanimi

Change Cursor” İçin Bir Cevap

Change Cursor İçin Yorum Yap