CHAOS Turnuvası İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

CHAOS Turnuvası: iPhone, iPad Ücretsiz Online Savaş Oyunu

CHAOS Turnuvası iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz CHAOS’un resmi yarışması olan helikopterler ile yapılan online savaş oyunudur. Ücretsiz oyunlar kategorisinde yer alan oyun ayrıca Facebook üzerinde de çevrim içi olarak oynanabilmektedir.

Görsel açıdan oldukça kaliteli olan oyun size eğlence dolu güzel bir helikopter savaş deneyimi sunmaktadır. Sizde pilotluk yeteneklerinizi herkese gösterebilme şansını bu şekilde ortaya koyabilirsiniz. İster tecrübeli olun ister tecrübesiz yine de bu oyun size göre. Tecrübeli pilotseniz, yeteneklerinizi, sert kurallı turnuvalarımızda, tecrübeli oyuncularla savaşarak deneyin. Acemi iseniz, doğan yıldız olduğunuzu ispat ediniz. Arkadaşlarınızı ekleyerek turnuvalara katılabilir, turnuvaların arasında antreman görevlerde ve online oyunlarda savaş yeteneklerinizi geliştirin, rütbe ve madalya kazanın.

Hemen (Boening AH-64 Apache, Sikorsky UH-60 Black Hawk, Hind, Kamov Ka-52, RAH-66 Comanche) savaş helikopterlerin den istediğinizi seçerek aksiyon dolu anları yaşamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun özelliklerine bir göz atacak olursak;

  • Ücretsiz
  • Online (Çevrimiçi)
  • 2 tip turnuva var: düzenli (3 ligli) ve elit (dayanaklı savaşçılar için)
  • Facebook ile uyumlu
  • Madalya, nişan ve rütbe kazanma

CHAOS Turnuvası Ekran Görüntüleri

CHAOS

CHAOS Turnuvası İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap