Charms Bar Customizer

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Windows 8/8.1 Kenar Çubuğu Özelleştirme Programı

Door2Windows, Başlat düğmesi değiştirici ve diğer birçok popüler programların arkasındaki sitedir. Son zamanlarda Charms Bar (kenar çubuğu) varsayılan görünümünü, ekranın sağ kenarı boyunca görünen Windows 8/8.1 küçük çubuğu özelleştirmek için, Charms Bar Customizer adında yeni bir araç yayımladı.

Charms Bar Customizer kullanarak Charms çubuğunu özelleştirme çok kolay olacaktır. Charms Bar Customizer zip dosyasını indirin, zip dosyasını ayıklayın, Charms çubuğu yürütülebilir dosyasını çalıştırın. Değiştirmek istediğiniz görüntülere göz atın, ve değiştirmek istediğiniz resmin üzerine tıklayın ve işlemi uygulamak için değiştir düğmesine tıklayın.

Özelleştirmeleri yaptım ve orjinal kenar çubuğu özellikleri geri getirmek istiyorum diyorsanız, program bunun için bir seçenek bırakmıştır. Restore düğmesine tıklayarak tüm yapmış olduğunuz işlemleri geri alacaktır ve orjinal özellikleri geri getirecektir.

Charms Bar Özelleştiricisi, Windows 8.1 32-bit ve 64-bit sistemlerinin her ikisi ile tam uyumludur. Yenileri ile varsayılan simgeleri değiştirmek için Değiştir düğmesine tıkladığınız zaman, “Charms Bar Customizer çalışmayı durdurdu” mesajı ve boş bir ekran görebileceğinizi unutmayın.

Charms Bar Customizer İçin Yorum Yap