Cheat Engine

Sponsorlu Bağlantılar
6.6
Sponsorlu Bağlantılar

Oyunlar İçin Hile Yapma Programı

5/5, Toplam: 3 kişi

Cheat Engine 6.6 oyunlar için hile uygulayabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Aynı zamanda oyun hatalarını ayıklama ve hatta normal uygulamalar için diğer yararlı araçlar içerir.

“Cheat Engine” hızlı bir şekilde oyun içinde kullanılan değişkenler için tarama ve bunları değiştirmek için izin veren bir bellek tarayıcı ile geliyor. Aynı zamanda bir hata ayıklayıcı, eğitmen makinesi, direkt 3D manipülasyon araçları, sistem kontrol araçları ve daha fazla faydalı araçlar ile geliyor.

Yeni kullanıcılar için Cheat Engine kullanımı ile ilgili yardımcı 5 öğretici ile geliyor. (Cheat Engine yükledikten sonra programlar listesinde bulabilirsiniz)

İndirmeden önce okuyun: Hile motoru sadece eğitim amaçlıdır. Bir işlem için Cheat Engine ile hile eklemeden önce, özel oyun / uygulama, EULA / TOS ihlali olmadığından emin olun. Cheat Engine yasadışı kullanıma izin vermez.

Not: Cheat Engine bir çok antivirüs programı tarafından virüslü olarak algılar. Yüklerken herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız antivirüs programları devre dışı bırakıp öyle yükleme yapın. Ayrıca virüs tarama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

Cheat Engine 6.6” son sürüm Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Cheat Engine İçin Yorum Yap