CheckDrive

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Sabit Disk Kontrol Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

CheckDrive 2016, Windows bilgisayarda hardi disk-sabit disk kontrolü sağlayan faydalı bir programdır. Sisteme oluşan herhangi bir veritabanı hatasını düzeltmek için araçlar içerir. Olası veri kayıpları ve sabit disk sorunları gidermek için CheckDrive 2016 programı işe yarayacaktır.

Hatalar için sabit diskleri kontrol etmeyi sağlar. CheckDrive 2016 hatalar için sistem sabit diskleri kontrol etmek için kolay bir yol sunar. SSD diskler desteklenir. CheckDrive 2016 sürücü bilgilerini gösterir. Sürücüler hakkında bilgi gösterir ve sabit disk temizleme veya birleştirme gerekiyor mu yardımcı olacaktır.

Gerçek zamanlı olarak sabit diskleri görüntüler. CheckDrive 2016 arka planda çalışarak her zaman sabit sürücü değerlerini izler. Diski kullanımını görüntüleyerek sistemi yavaşlatan uygulama veya hizmetleri kapatabilirsiniz. Kullanılan disk alanı hakkında daha fazla bilgi edinin.

CheckDrive 2016 tam anlamı ile hard disk üzerinde tam kontrol sağlar. Bu sayede sistemi yavaşlatan veya zorlayan tüm işlemler kontrolünüz altında olacak. Hard disk sorunları giderme de yardımcı bir program için CheckDrive 2016 yazılımını kullanabilirsiniz. Yalnız CheckDrive ücretsiz sürümü bazı kısıtlamalar ile kullanabilirsiniz. Tam hizmet için programı satın almanız gerekir.

CheckDrive İçin Yorum Yap