Chicken Invaders 3 İndir (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Chicken Invaders 3: Windows Ücretsiz Tavuk Oyunu

Chicken Invaders 3 Windows 8 ve üzeri işlerim sistemine sahip Bilgisayar ve Tabletlere indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir tavuk vurma oyunudur.

Chicken Invaders 3 oyunu eğlenceli bir oyun yapısı ve mükemmel grafiklere sahip olan bir oyundur. Oyunda ki amacınız karşınıza çıkacak olan tavukları vurmak olacaktır. Tek kişilik ve çift kişilik olarak oynanabilen oyun ile oldukça güzel vakitler geçireceksiniz.

Chicken Invaders 3 tavuk vurma oyunun da tavuk öldürdükçe aşağıya doğru çeşitli renklerde silaha dönüşen objeler gelmekte. Sizde seveceğiniz silah türüne göre o objelerden istediğinizi alırsınız ve o silahı daha da geliştirirsiniz. Silahlardan bazıları Batman’in pelerini gibi ve yeşil renge sahip. Tavukları kızartmak için ateşi seçebilir yada iki farklı elektrik den birisini seçerek oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun 12 bölüm den oluşmakta. Ancak bu kadar az olmasına bakmayın eğlenceli olmasının yanında oldukça dikkat ve beceri isteyen bir oyun olduğunu da hatırlatırız. Gökten yağacak olan göktaşlarınada dikkat edin. İster tek başınıza isterseniz arkadaşların ile oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

Uzay aracınıza atlayın ve eğlencenin tadını çıkarın. Eğlenceniz bol olsun…

Chicken Invaders 3 Ekran Görüntüleri

Chicken-Invaders-3

Chicken Invaders 3 İndir (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap