Child Lock 1.100 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Child Lock: Çocuk Kilidi ile Fare ve Klavye Kilitleme

Child Lock çocuklarınızın bilgisayar üzerinde yanlış tuşlara basmasını, yanlışlıkla bir dosya silmesini veya sistem üzerinde değişiklikler yapmasını önlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz çocuk kilidi programıdır.

Child Lock farklı modlarda bilgisayarı kilitleme seçenekleri içerir. Bilgisayarınızda fare ve klavye kullanımını etkisiz kılmak için belli bir süreliğine bilgisayarı kilitlemek için ‘Auto Lock‘ modunu kullanabilirsiniz.. Yok çocuğum bilgisayarımda hiçbir şey yapmasın diyorsanız o zaman fare ve klavye kullanımını tamamen etkisiz yapabileceğiniz ‘Lock‘ modunu kullanabilirsiniz. Sistem ayarlarında değişiklikler yapılmasından korkuyorsanız ‘Block Win Cntrl‘ modu ile Windows komut tuşlarını etkisiz hale getirebilirsiniz. Klavye kullanımını kısıtlamak boşluk ve yön tuşlarını etkisiz yapmak istiyorsanız ‘Allow Only‘ modunu kullanabilirsiniz.

İstediğiniz modu seçtikten sonra, kilitlemeyi devreye sokmak için Alt + End kısayol tuşunu kullanın. Kilitlemeyi devre dışı bırakmak için Alt + Home kısayol tuşunu kullanın.

Child Lock – Ekran Görüntüsü

child-lock-indir

Child Lock 1.100 İndir İçin Yorum Yap