CHM Decoder

Sponsorlu Bağlantılar
2.2
Sponsorlu Bağlantılar

CHM Dosya Ayıklama, CHM'den HTML'ye Dönüştürme Programı

4/5, Toplam: 3 kişi

CHM Decoder, CHM formatındaki yardım dosyalarını hızla HTML’ye dönüştüren ücretsiz taşınabilir bir araçtır. Dosya içeriğini hemen hemen tüm aygıtlarda görüntüleyebilmek istiyorsanız, bu çok yararlı olabilir. Ayrıca, bir bonus olarak, resimlerdeki veya dosyadaki başka herhangi bir şeye tam erişim elde edersiniz.

1997’den beri var, ancak Microsoft’un Derlenmiş HTML Yardımı (CHM) biçimi halen uygulama yardım dosyaları, e-kitaplar ve daha fazlası için sıklıkla kullanılmaktadır. Bir PC üzerinde çalışıyorsanız, dosyaların okunması sorun değildir, ancak diğer platformlarda göz atmanız gerekiyorsa CHM Decoder‘ı denemekten hoşlanabilirsiniz.

Bu küçük, ücretsiz ve taşınabilir aracı bir CHM dosyasına yönlendirin ve hızlı bir şekilde orijinal HTML’ye dönüştürün. Kök sayfayı açın, tıpkı orijinal dosyada olduğu gibi göz atabilirsiniz. Ancak şimdi hemen her yere erişebileceğiniz bir formatta.

CHMDecoder, varsayılan olarak aynı zamanda bir kök menü oluşturur. Diğer bir deyişle, sol tarafta, normal Windows Yardım görüntüleyicisinde olduğu gibi, bölümleri görebilir ve genişletebilir, sayfa adlarını görüntüleyebilir ve herhangi bir sayfayı görüntülemek üzere tıklayarak görebileceğiniz bir ağaç görürsünüz.

Bu yaklaşım, kendi başına küçük sorunlar ortaya çıkarabilir. Sayfayı Internet Explorer’da açın ve komut dosyasını çalıştırın, tarayıcıya “bu sayfanın etkin içeriği çalıştırmasını engellediğinden” (güvenlik ayarlarına bağlı olarak) gibi soruna neden olabilir.

Bu gerçekleşirse, “Engellenmiş İçeriğe İzin Ver” i tıklamanız yeterlidir ve Yardım dosyası menüsünün sol üstte görürsünüz.

CHM Decoder kesinlikle tek bir fonksiyon aracıdır. Ancak en azından bu işlevi çok iyi gerçekleştiriyor. CHM içeriğini daha erişilebilir hale getirmeniz gerekiyorsa, programı kullanmanız faydalı olacaktır.

CHM Decoder” İçin Bir Cevap

CHM Decoder İçin Yorum Yap