Google Chrome 33 Yayınlandı!

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome 33 yayınlandı hemen indirin!

Windows, Mac OS X ve Linux platformları için Google Chrome’un beklenen sürümü olan Google Chrome 33 sonunda yayınlandı. Yayınlanan bu yeni sürüm bir çok düzeltilmiş hatası ve yeniliği ile birlikte geliyor.

Yanınlanan yeni sürüm ile birlikte gelen güncelleme ile Google Chrome kullanıcıları açısından daha iyi bir İnternet deneyimi yaşamaları için güvenlik açıkları ve güvenlik sorunları düzeltilmiş. Yapılan duyuruda yeni yayınlanan sürüm ile birlikte önceki sürüm de yaşanan 28 adet hata giderildi ve kullanıcılara çok daha sorunsuz bir İnternet deneyimi yaşayabilecekleri bir tarayıcı sunuldu.

Yeni sürüm ile birlikte düzeltilen hataların çoğu Google yöneticilerine kullanıcılar tarafından tespit edilerek aktarılmış. Google kimi zamanlar güvenlik açıklarını bulanlara ödüller de dağıtmıştı.

Chrome 33 Yayınlandı

Gelen yeniliklerden bahsetmek gerekirse;

Daha iyi konuşma, güvenli bir şekilde klavye kısayol başlangıcı, geliştirilen tam ekran modu ve bloklanan yerel eklenti desteği gelen yeni özellikler arasında. Önceki sürümüne göre daha çalışma imkanı sunan Chrome 33 Google’ın yeni eş zamanlı derleme özelliği sayesinde JavaScript uygulamaları üzerinde de kullanıcılara daha yüksek bir performans sunuyor.

Chrome 33’ün Windows ve Mac OS X platformları için bağlantı linkleri aşağıdadır.

Download: Google Chrome (Windows)

Download: Google Chrome (Mac)

Google Chrome 33 Yayınlandı! İçin Yorum Yap