McAfee® WebAdvisor

Sponsorlu Bağlantılar
6.0.0.27772
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome için Online İnternet tehditlerinden korunma eklentisi

McAfee® WebAdvisor popüler program geliştirme şirketlerinden olan McAfee® tarafından İnternet kullanıcıları olarak bizler için tasarlanan ve ücretsiz olarak hizmet alabileceğimiz web site araçlarındandır. Eğer Google Chrome kullanıyorsanız ise tarayıcınıza ekleyerek sizde çevrimiçi olduğunuz zaman web sitelerinin güvenli olup olmadığınız bu uzantı sayesinde öğrenebileceksiniz.

Nasıl mı? Başta sunu söyleyeyim ki tarayıcı da herhangi bir kasma, tarayıcı kullanımını kısıtlama vb sorunlar ile karşılaşmadık. Yükleme işleminden sonra hızlıca tarayıcı ile senkronize olmakta ve güvenli girebileceğiniz siteler veya zararlı olan siteleri görebileceksiniz. McAfee® WebAdvisor kullanımı oldukça basit. Tarayıcıda herhangi bir arama yaptığınızda aramanız ile alakalı web siteleri çıkacak. İşte bu esnada kırmızı işaretli olan siteler zararlı içerik barındırıyor olabilir ve girmek sakıncalıdır. Bununla birlikte girdiğiniz siteyle ilgili “Site Raporunu Görüntüle” den faydalanabilirsiniz.

Sonuçta güvenli İnternet kullanımı hususunda bu tarz araçlardan yardım almak karşılaşılabilecek sorunlara karşı önemli olsa gerek.

McAfee WebAdvisor Ücretsiz İndir (Windows 32 / 64 bit)
Windows için Çevrimiçi Web'de Güvenli Arama ve Gezinme Programı

McAfee® WebAdvisor Hakkında Yazılar

McAfee® WebAdvisor İçin Yorum Yap