Chrome’da Facebook Beğenmedim Butonu Ekleme Uzantısı

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook kişilerin mesajlarına Beğenmedim düğmesi eklemeyi kabul etmiyor. Bir çok kullanıcı, Facebook Beğenmedim düğmesinin eklenmesi için web devine resmen yalvarıyor ama fayda etmiyor. Paylaşımların, yazıların, mesajların hepsini beğenmek zorunda değiliz. Beğenmediğimiz de göstermemiz gerekiyor.

Facebook beğenmedim butonu/düğmesi eklemeye dursun, üçüncü taraf bir çözüm için web’de Dislike on Facebook uygulamasını fark ettik. Google Chrome uzantısı olarak sunulan ücretsiz Dislike on Facebook eklentisi mevcut. Bu ücretsiz Chrome uzantısı, sadece her Facebook yazısının altında Beğen seçeneğinin yanında Beğenme seçeneğini çıkarıyor.

facebook begenmedim butonu ekleme

Aralık ayında, Facebook messenger uygulaması için bir etiket şeklinde Beğenmedim düğmesini tanıttı. Çıkartmalar özel Facebook Messenger ile gönderdiğiniz mesajlarda sadece kullanışlıdır. Bu gerçekten Facebook kullanıcıların ihtiyacını karşılamak olmuyor. Dislike on Facebook bu sorunu çözmeyi hedeflemektedir.

Chrome tarayıcınızda kurmak oldukça kolaydır. Chrome’u başlatın ve sadece yazımızın sonunda verilen linkten tarayıcınıza uzantıyı indirin. Herhangi bir karmaşık ayarlar yapmanız gerekmiyor.

Uzantıyı ekledikten sonra, Facebook hesabınızı açın ve Facebook’taki her paylaşılan altında “Beğenme” butonu/düğmesini göreceksiniz.

Facebook Begenme Butonu Uzantisi

Yalnız şunu da hatırlatmak istiyorum; Dislike on Facebook uzantısı ile Beğenmedim butonu ekliyorsunuz ama bunu sadece siz ve diğer Dislike on Facebook uzantısı kullanan arkadaşlarınız görecektir. Bu eklenti yüklü olmayan kullanıcılar göremiyor. Bu uzantı sadece geçici bir çözüm.

Uzantıyı yüklemek için tüm arkadaşlarınızı davet edebilir, kendi çevreniz ile bunun keyfini sürebilirsiniz. Evet umarım sizler için daha faydalı bilgiler ile yine karşınızda olurum.

Dislike on Facebook Uzantısını İndir

Chrome’da Facebook Beğenmedim Butonu Ekleme Uzantısı İçin Yorum Yap