Chromium

Sponsorlu Bağlantılar
61.0.3120.0
Sponsorlu Bağlantılar

Açık Kaynak Web Tarayıcısı

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Chromium 60, Google Chrome alt yapısını kullanan ve Chrome benzeri ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Chrome alternatifi hızlı ve güvenli web tarayıcı arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim. Google geliştiricileri sürekli bu yazılımı geliştirir ve her yeni güncelleme ile bir çok iyileştirme seçenekleri sunar.

Daha deneyimli bir web tarama, çok sekmeli pencere, indirilen dosyaları ve sık kullanılanları yönetme yeteneğine sahiptir. İnternette gezinirken daha güvende olmanızı sağlar. Daha hızlı bir web deneyimi için ücretsiz ve açık kaynaklı internet tarayıcısıdır.

Bununla birlikte popüler tarayıcılardan Firefox ve Internet Explorer ile rakip olacak bir güce sahip olmaya başlıyor. Chrome ile ne farkı var diye düşünüyorsanız, aslında Chromium neredeyse Chrome ile aynı performansa ve işlevsellik sağlayan daha açık bir Chrome diyebiliriz.

Chromium ile Chrome arasında pek bir fark yoktur. Önemli olarak aralarındaki fark dahili Adobe Flash Player desteğidir. Yazılımın birçoğu, indirilebilir birçok araçta kullanılan otomatik güncelleme işlevi ve yazılımın beklentilere ayak uydurmasına yardımcı olmak için bazı diğer yenilikler içeriyor.

Hem hızlı hem de hafif bir web tarayıcı arıyorsanız Chromium tarayıcısını tavsiye ederim.

Chromium” İçin Bir Cevap

Chromium İçin Yorum Yap