Cinema 4D Studio

Sponsorlu Bağlantılar
R18
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel 3D animasyon hazırlama programı

Öğrenmesi kolay ve son derece güçlü Cinema 4D, nefes kesici sonuçlar elde etmek isteyen tüm 3D sanatçılar için hızlı ve sorunsuz bir şekilde mükemmel bir pakettir. Yeni başlayanlar ve deneyimli profesyoneller, çarpıcı sonuçlar elde etmek için Cinema 4D’nin geniş araç ve özelliklerinden yararlanabilirler. 3 boyutlu animasyonlar hazırlamak için profesyonel bir uygulama arıyorsanız göz atmanızı tavsiye ederiz.

Çokgen modelleme

Çokgenler, hayal gücünün nesnelerini oluşturmak için birlikte dikilmiş olan 3D’nin yapı taşlarıdır. Cinema 4D’nin eksiksiz çokgen modelleme araç takımıyla, arabadan yaratıklara kadar her şeyi hazırlamak kolaydır.

Parametrik modelleme

Çoğu 3D projenin ilk adımı nesneleri yaratmaktır. Parametrik modellemeyle 3D görselleştirmeleri sonuna kadar esnek tutun.

Sahneler veya nesneler için herhangi bir zamanda değişiklikler yapılabilir ve Cinema 4D, sanatçıların müşterinin ihtiyaç duyabileceği son dakika değişikliklerini hemen yapmalarını sağlayan çok çeşitli parametrik modelleme seçenekleri sunar.

Sculpting

Cinema 4D Studio ve BodyPaint 3D’de tamamen entegre Sculpt sistemi ile organik yüzeyleri modelleme ve herhangi bir nesne üzerindeki ayrıntı seviyesini kolayca yükseltme yeteneğine sahiptir.

Detay seviyesini artırmak, ağınızı dijital kil’e dönüştürmek için Alt bölüm ekle’yi tıklamanız yeterlidir. Yüzeyi çeken, düzleştiren, bıçakla tutan ve çimdikleyen sezgisel heykel aletleriyle örgünüzü kalıplayın. Karmaşık heykeller ve yüzey detayları oluşturmak için gelişmiş simetri seçeneklerinden, pullardan, şablonlardan ve maskelerden yararlanın.

Not: Deneme sürümünü başlatırken, daha ayrıntılı 3D sahneler oluşturmak için yeterli zaman tanıyarak, kaydetme özelliği etkinliğini 42 gün boyunca etkinleştirmeyi de seçebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Cinema 4D Studio İçin Yorum Yap