CintaNotes: Windows 8 | 7 İçin Ücretsiz Not Alma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

CintaNotes bilgisayarında not tutmak ve daha sonra bu notları görüntülemek isteyenler için Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 ile uyumlu ücretsiz not alma programıdır. CintaNotes farklı notlar yönetim sistemi özellikleri ile kullanımı kolay bir programdır. CintaNotes ile kolayca notları yönetmek ve onları daha büyüleyici görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Not Alma Programı

Sadece klavyeden insert tuşuna basarak bir not almak, yeni bir diyalog notunuzu yazmanız mümkün olacaktır. Başka herhangi bir uygulama, bazı metni seçerek ve sonra klavyeden ‘Ctrl + F12’ tuşuna basarak bir not alabilir, CintaNotes bir not oluşturmak ve otomatik olarak defterinize kaydetmeyi sağlayan güzel bir programdır. Yeni bir not oluştururken etiketler, açıklamalar ve bağlantılar ekleyebilirsiniz. Notları etiketlemek sayesinde, notları taramak ve bulmayı kolaylaştırır.

CintaNotes indir

İstediğiniz kadar not defterleri oluşturabilir, her dizüstü veya masaüstü bilgisayar için farklı dosya adları ile farklı notlar kaydedebilirsiniz. İstediğiniz gibi bölümler oluşturabilir, notları daha kolay organize edebilir ve daha kolay bulabilirsiniz.

CintaNotes bir dizi özelleştirme sunuyor, ihtiyaçlarınıza göre tüm yazılım rengini değiştirebilir ve farklı bölümlere farklı renkler tahsis edebilirsiniz. Hatta Metin Kırpma için kısayol tuşları yönetebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirme sayesinde istenen metin yazı tiplerini kolayca seçebilirsiniz.

CintaNotes kullanimi

Hatta programı Windows açılışı ile başlatabilir, pencere ayarlarını yönetebilir, aynı zamanda birden çok örneği veya izini seçebilir ve dahası sistem tepsisini işlevini etkinleştirme / devre dışı bırakma yapabilirsiniz.

CintaNotes muazzam özellikleri ve mükemmel bir kullanıcı arayüzü ile harika bir not alma programıdır. Harika özellikleri ve akıllı arayüzü kombinasyonu iyi not alma uygulamaları ve özel tercihleri ​​ile de daha mükemmel bir hale getirir.

CintaNotes İndir – Free Download

CintaNotes İndir – CintaNotes Portable İndir

CintaNotes: Windows 8 | 7 İçin Ücretsiz Not Alma Programı İçin Yorum Yap