City Racing

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Tam Sürüm ve Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu

City Racing, aksiyon ve heyecan dolu tam sürüm ve ücretsiz yarış oyunu. GTA tadında bir oyundur. Yasal olmayan yarışlara katılın, polislerden kaçın ve kurtulun. Sürekli yarışlara katılın, para kazanın ve yeni arabalar alın veya arabanız için en iyi parçaları satın alın, tamir edin. NFS’de olduğu gibi şehrin içinde gezinti yapabilir, yarış başlangıç noktalarından yarışlara katılın, araba tamir noktalarında arabanızı tamir edin.

Oyunun sürükleyici bir özelliği vardır. Yarışlar kazandıkça kendinizi şehrin en iyi yarışçısı olarak tanıtın. Yarışları ilk sıralarda bitirmeye bakın. Yoksa para konusunda sıkıntı yaşarsınız. Ve yarışırken yayalara çok dikkat edin. Yayalara çarptığınız an polisi hemen arkanıza göreceksiniz. Sokakların tuzak ve engellerle dolu olduğunu unutmayın.

GTA tadında bir araba yarışı istiyorsanız City Racing oyununu tercih edebilirsiniz. Grafikler, oynanabilirlik veya bir çok yönden tabi ki GTA kadar olamaz. Ama bilgisayarda ücretsiz yarış keyfini yaşamak istiyorsanız o zaman City Racing oyunu gerçekten keyif verici olacaktır.

City Racing İçin Yorum Yap