Clash of Kings (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Clash of Kings Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Clash of Kings Android akıllı telefon ve tablet ile oynayabileceğiniz ücretsiz bir krallık oyunudur. Clash of Kings bedava bir oyun olup kralların savaşıdır. 7 farklı fantezi krallıklardan bir tanesi ile büyük bir imparatorluk kurmaya çalışacaksınız.

Clash of Kings büyük ve güçlü bir krallık inşa edeceğiniz gerçek zamanlı strateji oyunudur. PVP oyunlarını veya multiplayer oyunlarını seviyor iseniz ve hayatta kalmak için diğer krallıkları fethetmeniz gerekiyor. Krallığınızı kurup ordularınızı meydana getirin. Krallığınızın büyük ve güçlü olduğunun en büyük delili olarak büyük bir saray inşa etmeyi unutmayın.

Krallığınızın şehrini kurun en silahlar ile donatın ve ordularınızı en iyi şekilde düzenleyin ve diğer krallıkları yok ederek hakimiyetinizi daha da genişletip imparatorluğunuzun topraklarını daha genişletin.

Multiplayer (çok oyunculu) olarak online PVP savaşları için hazırlıklı olun. Eğer büyük bir imparatorluk kurmak istiyorsanız ise bütün kaynakları toplamaya çalışın. Güçlü savaş stratejileri belirleyerek imparatorluğunu savun.

Clash of Kings (Android) İçin Yorum Yap