Clash of Kings Online Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Clash of Kings popüler olarak binlerce oyuncusu olan ücretsiz bir krallık kurma oyunudur.

Clash of Kings oyunu kralların çarpışması olarak adlandırılmaktadır. Kuracağınız krallığınız ile diğer krallıklara karşı büyük savaşlar da galip gelmek için elinizden geleni yapmanı yanı sıra kuracağınız stratejiler oldukça önemlidir. Clash of Kings multiplayer (çok oyunculu) olarak gerçek zamanlı olarak savaş stratejileri olarak oldukça kaliteli grafikler ile oynayacaksınız.

Kuracağınız krallığın ortasına diğer krallıklara korku vermesi için en iyi şekilde bir saray kurun. Böylece sizin gücünüzü ortaya çıkaracak. Krallığınızın etrafını yıkılmaz surlar ile dayanıklı bir krallık şehrine dönüştürün.

clash-of-kings-online-oyun-oyna

Oyunda 7 farklı fantezi krallığından bir tanesini kurarak onu kontrol etmeye çalışacağınız gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyunu ayrıca Facebook üzerinden de online olarak oynayabilirsiniz. PVP oyunları veya multiplayer olarak oynamayı seviyor iseniz ve bu oyunda krallığını baki kılmak için diğer krallıkları fethetmeniz gerekiyor.

clash-of-kings-online-oyun-oyna

Krallığınız daha da güçlü hale getirmek için kaynakları daha çok toplayın. Son olarak kuracağınız stratejiler oldukça önemli bir durumdur. Güçlü savaş stratejileri oluşturarak düşman krallıklara karşı imparatorluk savunun.

Clash of Kings Oyna

Clash of Kings Online Oyun Oyna” İçin 18 Cevap

    1. Sevgili Arkadaşlar 873.krallıkta türk krallığımız yoğun çalışma ile yükseliyor destek verebilecek arkadaşlara ihtiyac duymaktayız bekleriz..

Clash of Kings Online Oyun Oyna İçin Yorum Yap