Clash Royale (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Clash Royale Oyunu

3.63/5, Toplam: 8 kişi

Clash Royale, Android mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe savaş oyunu. Harika grafikler ve görsel efektler ile savaşın içinde hissedeceğiniz bir deneyim sunuyor. Android cihazlar için en iyi strateji ve savaş oyunlarından biridir.

Clash of Clans’in yaratıcılarından Royale’ler, en sevdiğin Clash karakterleri ve kat kat fazlasının başrolde olduğu gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun geliyor. Bildiğin ve sevdiğin Clash of Clans birlikleri, büyüleri ve savunmaları ile birlikte Royale’leri içeren düzinelerce kartı topla ve yükselt. Royale’ler Prensler, Şövalyeler, Yavru Ejderhalar ve daha fazlasından oluşuyor. Düşman Kral ve Prensesleri kulelerinden indirerek rakiplerini yen ve Kupalar, Taçlar ve Arenada zafer elde et. Bir Klan oluşturup kartlarını paylaş ve kendi savaş topluluğunu oluştur.

Dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak oyucularla çekiş ve onların kupalarını al. Ödüllerin kilidini açmak, güçlü yeni kartlar toplamak ve hâlihazırda bulunanları yükseltmek için sandık kazan. Rakibinin kulelerini yık ve destansı Taç sandıkları kazanmak için Taç kazan. Clash Royale Ailesi ile birlikte en sevdiğin Clash birlikleri, büyüleri ve savunmalarından oluşan kart koleksiyonu oluştur ve bunları yükselt.

Rakiplerini yenmek için nihai Savaş Destesini oluştur. Birden fazla Arenada ilerleyerek tepeye tırman. Bir Klan oluşturup kartlarını paylaş ve kendi savaş topluluğunu oluştur. Klan arkadaşların ve arkadaşlarına özel çekişme ile meydan oku. TV Royale’den en iyi çekişmeleri izleyerek farklı savaş taktikleri öğren.

Android için Clash Royale oyunu indirin. Heyecan ve aksiyon dolu savaş oyununu oynamaya başlayın. Stratejinizi iyi belirleyin rakiplerinizi devre dışı bırakın.

Clash Royale (Android) İçin Yorum Yap