Clean Master

Sponsorlu Bağlantılar
12.1
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Önbelleği ve İnternet Geçmişi Temizleme Programı

3.69/5, Toplam: 16 kişi
  • Sistem önbelleği temizleme.
  • Tarayıcı geçmişi ve önbelleği temizleme.
  • Sosyal yazılımlara ait gereksiz dosyaları temizleme.
  • Program artıklarını temizleme.
  • Gereksiz dosyaları temizleme.

Clean Master for Windows PC, Android ve iOS mobil cihazlardan sonra Windows PC içinde yayınlanmıştır. Clean Master Windows bilgisayarlar için sistem önbelleği, gereksiz ve önemsiz dosyaları, internet geçmişi ve önbelleği temizlemek için kullanılan ücretsiz bir araçtır.

Program sistem önbelleği, internet önbelleği, gereksiz dosyalar, sosyal gereksizler ve yazılım gereksizler gibi kategoriler halinde temizleme işlemini gerçekleştirir. Silmek istemediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.

Clean Master sistemde gereksiz dosyaların yığılmasını engellemek, tarayıcı geçmişini ve önbelleğini temizlemek, programların artık dosyaları kaldırmak için tasarlanmış kullanımı kolay yardımcı bir programdır.

Clean Master ile kapsamlı bir sistem temizleme yaparak sistem donmaları ve çökmeleri önlemek, sistem performansını artırmak için kullanabileceğiniz faydalı bir temizleme ve optimizasyon programıdır.

Windows bilgisayar için sistem temizleme ve optimizasyon programı için Clean Master yazılımını denemenizi tavsiye ederim. Kapsamlı temizleme özelliği sayesinde tüm gereksiz dosyaları temizler ve bilgisayarı hızlandırmak için yardımcı olur.

Clean Master Hakkında Yazılar

Clean Master İçin Yorum Yap