Clean Master İle Bilgisayarı Temizleyin ve Hızlandırın

Sponsorlu Bağlantılar

Clean Master Windows bilgisayardan gereksiz dosyaları, klasörleri, kayıt defteri girdilerini kaldırmak için kullanıcıya yardımcı olan ve sistem performansını optimize eden bir Windows tabanlı temizleyici araçtır. Herhangi bir diğer PC temizleme yazılımı gibi, işletim sistemi içinde mevcut önemsiz ve diğer gereksiz dosyaları kaldırarak bilgisayarları optimize etmek için geliştirilmiştir. Clean Master Android ve iOS için popüler bir temizleme aracıdır ve artık Windows PC’ler içinde kullanılabilir.

Windows PC için Clean Master

Clean Master, PC içinde her yerdeki gereksiz dosyaları bulur ve temizlemek için imkan sağlar. Programı yükleyin ve çalıştırın. Windows için önemsiz olan gereksiz dosyalar ve kayıt defteri girdiler için tarama yapar ve güvenli bir şekilde kaldırmak için izin verir.

Clean-Master-600x425

Uygulama sistemi önbelleği, internet önbelleği, diğer yazılımların önemsiz dosyaları, sosyal yazılımların önemsiz dosyalarını, video ve ses önemsiz dosyaları, kayıt ve online oyunların gereksiz dosyalarını temizler.

Sistem önbelleği; geri dönüşüm kutusu, OS dosyaları, sistem dosyaları, geçici dosyaları, log dosyaları ve sistem yamaları içerir. Geçici klasörler altında saklanan her şey temizlenir. Web/İnternet önbelleği; Internet Explorer, Chrome, Firefox gibi farklı tarayıcıları aracılığıyla World Wide Web’de sörf yaparken oluşturulan önbellek veya gereksiz dosyaları temizler. Yazılım gereksiz dosyaları; Picasa, Internet Download Manger, MS Office, Adobe uygulamaları gibi işletim sisteminde yüklü uygulamalar tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları temizler. Sosyal gereksiz dosyaları; Skype, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamaları tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları temizler.

Clean-Master-Araclar-600x425

Programın sağ üst kısmında yer alan Clean Now düğmesine tıklamak tüm gereksiz dosyaları kaldırır. Ayrıca belirli bir bölümünde ve silinmesini istemediğiniz dosyalara göz atabilirsiniz. Uygulama 500’den fazla popüler uygulamaları taramak ve yaratılan gereksiz dosyaları kaldırmak için tasarlanmıştır.

Clean Master İndir – Free Download

Clean Master Windows bilgisayar ve Android mobil cihazlar için uyumlu sürümleri aşağıdaki bağlantılardan indirin.

Clean Master İndir
Sistem Önbelleği ve İnternet Geçmişi Temizleme Programı
Clean Master İndir (Android)
Android Gereksiz Dosya Temizleme ve Oyun Hızlandırma Programı
Clean Master İndir (Android .APK)
Android (.APK) Gereksiz Dosya Temizleme ve Oyun Hızlandırma Programı

Clean Master İle Bilgisayarı Temizleyin ve Hızlandırın İçin Yorum Yap