Clean Master

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Gereksiz Dosya Temizleme ve Oyun Hızlandırma Programı

3/5, Toplam: 3 kişi
  • Android gereksiz dosyaları temizleme.
  • Bellek hızlandırma.
  • Gizliliği koruma.
  • Oyun hızlandırma

Clean Master Android telefon ve Android tablet için gereksiz dosya temizleme ve RAM hızlandırma programıdır. Clean Master Android mobil cihazlar üzerinde uygulamalar ve diğer önbellek yığılmalarını ortadan kaldırmak için tüm gereksiz dosyaları temizler. Android için hem temizleme hem de hızlandırma programıdır.

Program Android sistemdeki tüm gereksiz dosyaları bulur ve temizler. RAM bellek iyileştirmesi yaparak Android cihazın daha hızlı çalışmasını sağlar. Uygulama yöneticisi ile Android telefondan uygulamaları kaldırdığınız zaman temiz bir şekilde kaldırır. Uygulamalara ait herhangi bir artık dosya geride bırakmaz.

Clean Master (Android) Kullanımı İle İlgili Video

Kalıcı silme özelliği sayesinde sildiğiniz dosyalar herhangi bir şekilde geri getirilemez. Android mobil cihazlarınız için temizleyici ve hızlandırıcı programı arıyorsanız Clean Master uygulamasını deneyebilirsiniz.

Clean Master, ayrıca oyun hızlandırma özelliği sunmaktadır. Game Booster özelliği sayesinde Android telefon ve tabletlerde oyunları daha hızlı oynayabilirsiniz.

Android mobil cihazlar için sistem temizleme ve sistem hızlandırma uygulamaları arasında Clean Master en iyilerden biridir. Gereksiz dosya temizleme konusunda gayet iyidir. RAM iyileştirme sayesinde Android cihazınız daha da hızlanacaktır.

Clean Master Hakkında Yazılar

Clean Master İçin Yorum Yap