Cleaner for WhatsApp

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.2
Sponsorlu Bağlantılar

Android için WhatsApp Dosya Temizleyici

Cleaner for WhatsApp (WhatsApp için Temizleyici) uygulaması Android akıllı cihazlarda sıklıkla kullandığınız WhatsApp uygulamasına ait olan dosyaları temizlemenize yardımcı olacak ücretsiz uygulamadır. Dosyaları, verileri temizleyerek cihazınızda ekstra yer açabilirsiniz. Bildiğiniz üzere WhatsApp üzerinden gönderilen videolar, fotoğraflar, ses dosyalarının bir kopyasıda medya klasörüne kopya olarak kaydedilmektedir. Bu şekilde uygulamadan silseniz bile yinede kopyası cihazda kalmaktadır. Gerek tek tek silmeniz gerekiyor. Uygulama size her türlü dosyayı kategori şeklinde sunacak ve ardından dosyalara göz atarak silmek istediklerinizi belirleyebiliyorsunuz.

WhatsApp üzerinden gönderilen görüntü, ses, video, sesli notlar, profil resim ve diğer veritabanları gibi dosyaları bu uygulama ile kolayca silebileceksiniz. Manuel olarak elle silebilir yada otomatik ayarlayarak temizleme işlemini yapabilirsiniz. Gönderilen yada gelen dosyaları tek tek temizleme işlemi yorucu olabilir. Ancak WhatsApp için Cleaner ile sadece onay kutularını kontrol etmek ve kullanılmayan veya istenmeyen dosyaları dahili depolama alanından temizleme için tek tuşa tıklamanız yeterli olacak.

Görüntü, ses dosyaları, videolar, veri tabanı ve daha fazlasını tek tıkla temizleyin ve boş yere zaman harcamayarak temiz bir panoya sahip olun. Tarama yaparak özel klasör içeriklerini silebilir, gelişmiş tarama özelliği çeşitli tarama seçeneklerini kullanın.

Cleaner for WhatsApp Ekran Videosu

Cleaner for WhatsApp İçin Yorum Yap