CloneApp

Sponsorlu Bağlantılar
1.03.313
Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama Ayarlarını Yedekleme Programı

CloneApp kayıt defterindeki bir program yapılandırma dosyalarının çeşitli yanı sıra uygulama ayarlarını yedeklemek için tasarlanmış ücretsiz bir yedekleme aracıdır. Pek çok popüler üçüncü parti programların yanı sıra hesap resimleri, sık kullanılanlar, kayıtlı oyunlar ve daha fazlası gibi çeşitli Windows seçeneklerini de içerir.

Windows bilgisayardaki programları kaldırıp tekrar yüklemek isteyebilirsiniz. Veya bilgisayar üzerinde yapacağınız işlemlerden dolayı program ayarların kaybolmasını istemiyorsanız bu program sizin faydalı olacaktır. Bilgisayarınızda yüklü olan programlar için yaptığınız ayarları bu program ile kolayca yedekleyin.

CloneApp şu anda popüler uygulamalar içinde yedekleme seçeneği içermektedir. Daha sonraki sürümlerinde pek çok yazılım eklenecektir. Önceden yapılandırılmış uygulamalara ek olarak, aynı zamanda belirli kayıt defteri anahtarlarını, dosya ve klasörleri yedeklemek için özel ayarlar oluşturarak kendi yedekleme ayarlarını ekleyebilirsiniz.

Sizde program ayarlarını yedeklemek istiyorsanız CloneApp uygulamasını indirin. Taşınabilir olduğu için bilgisayara yüklemeden direkt çalıştırabilirsiniz.

CloneApp İçin Yorum Yap