CloneCD

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş CD Kopyalama Programı

CloneCD müzik ve veri CD’leri yedeklemek ve kopyalarını yapmak için kullanabileceğiniz bir CD kopyalama aracıdır. Kolay kullanımı sayesinde, sadece birkaç fare tıklaması ile hemen hemen tüm CD’leri kopyalamak için izin verir. Kopya koruması olan CD’leri bile kopyalamayı sağlar.

RedFox CloneCD orijinal kompakt disklerin mükemmel birebir kopyalarını oluşturmanıza olanak sağlar. RAW-Mode kullanan ilk kopyalama yazılımıdır. CD-R ve CD-RW üzerinde birebir kopyalar oluşturur. Seçilen CD yazıcıların zayıf sektörlerini yükseltir. CD-ROM, CD-R ve CD-RW ile çalışır. CD / DVD sürücüler, sabit sürücü veya sanal sürücülerden kopyalama imkanı sunar.

FAT32 bölümleri ile çalışır, DVD bölünmüş dosyası görüntü formatlarını destekler ve VirtualCloneDrive ile uyumludur. ISO ve diğer uygulamalar (örneğin, Nero, DVD2one, DVDShrink veya CloneDVD) tarafından oluşturulan UDF biçimlerini destekler.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

CloneCD İçin Yorum Yap