CloneDVD Mobile

Sponsorlu Bağlantılar
1.9.5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Cihazlar İçin DVD Filmleri Dönüştürün

CloneDVD Mobile mobil taşınabilir cihazlarda (Sony PSP, Apple iPod / iPhone / iPad, Android, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision,) DVD filmleri izlemek için uygun formata dönüştürmeyi sağlayan gelişmiş bir programdır. Ayrıca DivX, XviD, AVI, MP4, gibi diğer dosya biçimleri için DVD’leri dönüştürebilirsiniz.

CloneDVD mobile ile mobil video cihazlara sevdiğiniz filmleri veya TV dizileri koyarak, istediğiniz her yerde ve her zaman izleyebilirsiniz. Çocuklarınız sevdikleri çizgi filmleri arabada izlesin.

CloneDVD kullanıcı dostu arayüzü ve dönüşüm motoru olarak iyi tasarlanmış açık kaynak projesi MEncoder birleştirmiştir.

Bir DVD’den içerikleri mobil video makinelere kopyalamak çok kolaydır ve sabit diskinize rip yapmaya gerek yoktur. CloneDVD Mobile, kopya korumalı DVD’leri desteklemiyor, ancak isteğe bağlı (AnyDVD) eklentisi sayesinde bu özelliği sağlar.

CloneDVD Mobile programının genel özellikleri: Sony PSP, Apple iPod / iPhone / iPad Video, tüm Android sistemleri, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, gibi mobil video donanımına uygun formatta DVD filmleri dönüştürür. Çok açılı DVD filmleri destekler. Serbestçe video film boyutunu ayarlayabilirsiniz.

CloneDVD Mobile İçin Yorum Yap